...chodí za mnou myšlenky, obrázky, sny a exhibují...občas se pokusím jim dát tvar.

Velryby

25. srpna 2007 v 15:13 | Olivka |  alfa vlny
Včera v noci jsem viděla spolužáky ze střední. Pošimrala jsem svoje játra rumem a vzpomínala. Gymnazijní dávno.To mě ještě sny nosily na svých velrybích hřbetech a já věřila, ze jejich krása je tak silná, že protkne realitu a bude žít. Lidi, kterýma jsem pohrdala pro jejich nepoetičnonost, se nakonec dotýkají splněných přání daleko víc. Bolest. Pokání. Úzká pěšinka, kterou dnes a denně procházím, mi lije do srdce olovo. Přitom chci, aby bylo měkké a hebké, aby pumpovalo lásku, ne zahořklost. Ale něco v něm umírá, jenom zpola smířené. Zpola. Z té části, kam se ještě nedostal těžký kov. A pak jsou dny, kdy mi vesmír podá ruce a dokážu plout ve stejných vlnách, jako bílé velryby. Ponořit duši do víry a pozorovat strach, jak sám sebe potápí na dno oceánu. To mi bývá krásně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 frolic4 frolic4 | 25. srpna 2007 v 19:31 | Reagovat

děkuju, dala jsi mi první komentář na můj nový blog, tvůj je ovšem mnohem krásnější jak jsem záhy poznala a psát rozhodně umíš taky.

K vytvoření vlastního blogu mě inspirovala právě dnes kamarádka a její blog, jetsli chceš, tady je,píše moc dobře..owlet.blog.cz.. měj se krásně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama